Контактирајте не

Шенжен tenkai Group Limited

адреса

# 32, YinFeng патот, Guanlan Стрит, Baoan округ, Шенжен градот, PRChina

Е-пошта

телефон

0755-23126453
18818685523
Факс: 0755-23129135

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас