Na kontaktoni

Group Shenzhen tenkai Kufizuar

Adresë

# 32, Yinfeng Road, Guanlan Street, qarku Baoan, Shenzhen City, PRChina

telefon

0755-23126453
18818685523
Fax: 0755-23129135

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne